User Referral (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Time
oc: Ora

en: User
oc: Utilizaire

en: Host
oc: Òste

en: Roles
oc: Ròtles

en: Details
oc: Detalhs

en: Referrer
oc: Referent

en: Last
oc: Darrièr

en: IP Address
oc: Adreça IP

en: Flag
oc: Senhalar un contengut

en: details
oc: detalhs

en: rules
oc: règlas
