User Referral (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Time
pl: Czas

en: User
pl: Użytkownik

en: Roles
pl: Role

en: Details
pl: Szczegóły

en: No data.
pl: Brak danych.

en: Referrer
pl: Odsyłający

en: Last
pl: Ostatni

en: IP Address
pl: Adres IP

en: Flag
pl: Flaga

en: User page
pl: Strona użytkownika

en: details
pl: szczegóły

en: flag
pl: flaga

en: rules
pl: reguły
