User Referral (7.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Operations
sl: Operacije

en: Time
sl: Čas

en: User
sl: Uporabnik

en: Host
sl: Gostitelj

en: Roles
sl: Vloge

en: Details
sl: Podrobnosti

en: Referrer
sl: Posrednik

en: IP Address
sl: IP naslov

en: details
sl: podrobnosti
