User Referral (7.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Time
th: เวลา

en: Host
th: โฮสต์

en: Details
th: รายละเอียด

en: Referrer
th: อ้างอิง

en: IP Address
th: หมายเลข IP

en: details
th: รายละเอียด
