User Referral (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Time
uk: Час

en: User
uk: Користувач

en: Host
uk: Хост

en: Roles
uk: Ролі

en: Details
uk: Подробиці

en: No data.
uk: Немає даних.

en: Referrer
uk: Джерело

en: Last
uk: Останній

en: IP Address
uk: IP-адреса

en: Flag
uk: Встановити прапор

en: User page
uk: Сторінка користувача

en: Settings for the User Referral module.
uk: Настроювання модуля User Referral

en: details
uk: подробиці

en: flag
uk: прапор

en: rules
uk: правила
