User Referral (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Time
vi: Thời gian

en: User
vi: Người dùng

en: Roles
vi: Vai trò

en: Details
vi: Chi tiết

en: Referrer
vi: Nơi dẫn đến

en: Last
vi: Cuối

en: IP Address
vi: Địa chỉ IP

en: details
vi: chi tiết

en: flag
vi: đánh dấu

en: rules
vi: quy tắc
