User Referral (7.x-1.0-beta2) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Time
af: Tyd

en: User
af: Gebruiker

en: Host
af: Masjien

en: Roles
af: Rolle

en: Referrer
af: Verwyser

en: details
af: besonderhede
