User Referral (7.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Time
ar: الوقت

en: User
ar: المستخدم

en: Host
ar: المستضيف

en: Roles
ar: الأدوار

en: Details
ar: التفاصيل

en: Referrer
ar: أحال إليه

en: IP Address
ar: العنوان IP

en: details
ar: تفاصيل

en: rules
ar: القواعد
