User Referral (7.x-1.0-beta2) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Time
bn: সময়

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Host
bn: হোস্ট

en: Roles
bn: ভূমিকা

en: Details
bn: বিস্তারিত

en: IP Address
bn: আইপি ঠিকানা
