User Referral (7.x-1.0-beta2) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Time
bo: དུས་ཚོད

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Host
bo: རྩ་འཛུགས་གནས

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Details
bo: ཞིབ་ཕྲ

en: Referrer
bo: མཚམས་སྦྱོར་མཁན

en: IP Address
bo: IP ཁ་བྱང

en: details
bo: ཞིབ་ཕྲ
