User Referral (7.x-1.0-beta2) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Time
bs: Vrijeme

en: User
bs: Korisnik

en: Roles
bs: Uloge

en: Details
bs: Detalji

en: details
bs: detalji
