User Referral (7.x-1.0-beta2) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Operations
es: Operaciones

en: Time
es: Hora

en: User
es: Usuario

en: Host
es: Servidor

en: Details
es: Detalles

en: Referrer
es: Referente

en: Last
es: Último

en: IP Address
es: Dirección IP

en: Flag
es: Bandera

en: User page
es: Página del usuario

en: details
es: detalles

en: flag
es: marca

en: rules
es: reglas
