User Referral (7.x-1.0-beta2) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Time
eu: Ordua

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Roles
eu: Zereginak

en: Details
eu: Xehetasunak

en: Last
eu: Azkena

en: IP Address
eu: IP Helbidea

en: Flag
eu: Bandera

en: details
eu: xehetasunak

en: rules
eu: erregelak
