User Referral (7.x-1.0-beta2) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Operations
fr: Actions

en: Time
fr: Heure

en: User
fr: Utilisateur

en: Host
fr: Hôte

en: Roles
fr: Rôles

en: Details
fr: Détails

en: Referrer
fr: Référent

en: Last
fr: Dernier

en: IP Address
fr: Adresse IP

en: Flag
fr: Marquer

en: User page
fr: Page d'utilisateur

en: details
fr: détails

en: flag
fr: marqueur

en: rules
fr: règles
