User Referral (7.x-1.0-beta2) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Time
gu: સમય

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Details
gu: વિગતો

en: details
gu: વિગતો

en: URI
gu: યુઆરઆઇ
