User Referral (7.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Time
he: זמן

en: User
he: משתמש

en: Host
he: שם שרת

en: Roles
he: תפקידים

en: Details
he: פרטים

en: Referrer
he: כתובת מקור

en: Last
he: אחרון

en: IP Address
he: כתובת IP

en: User page
he: עמוד המשתמש

en: details
he: פרטים

en: URI
he: כתובת URI
