User Referral (7.x-1.0-beta2) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Time
hr: Vrijeme

en: User
hr: Korisnik

en: Host
hr: Poslužitelj

en: Roles
hr: Uloge

en: Details
hr: Detalji

en: Referrer
hr: Dovoditelj

en: IP Address
hr: IP adresa

en: details
hr: detalji
