User Referral (7.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Time
hu: Idő

en: User
hu: Felhasználó

en: Host
hu: Kiszolgálónév

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Details
hu: Részletek

en: Referrer
hu: Hivatkozó

en: Last
hu: Utolsó

en: IP Address
hu: IP-cím

en: Flag
hu: Jelölő

en: User page
hu: Felhasználói oldal

en: details
hu: részletek

en: flag
hu: jelölő

en: rules
hu: szabályok
