User Referral (7.x-1.0-beta2) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Time
is: Tími

en: User
is: Notandi

en: Host
is: Vél

en: Roles
is: Hlutverk

en: Details
is: Nánar

en: Referrer
is: Tilvísandi

en: Last
is: Síðasta

en: IP Address
is: IP vistfang

en: details
is: nánar
