User Referral (7.x-1.0-beta2) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Time
ja: 時間

en: User
ja: ユーザー

en: Host
ja: ホスト

en: Roles
ja: 役割

en: Details
ja: 詳細

en: Referrer
ja: リファラ

en: Last
ja: 最後

en: IP Address
ja: IPアドレス

en: details
ja: 詳細

en: rules
ja: ルール
