User Referral (7.x-1.0-beta2) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Time
jv: Wektu

en: User
jv: Panganggo

en: Roles
jv: Parāgā

en: Details
jv: Lengkapé

en: Referrer
jv: Dirujuk nang

en: IP Address
jv: Alamat IP

en: details
jv: detil
