User Referral (7.x-1.0-beta2) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Time
ne: समय

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Host
ne: होस्ट

en: Roles
ne: भूमिका

en: Details
ne: विस्तृत

en: details
ne: विस्तृत जानकारी
