User Referral (7.x-1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Time
nl: Tijd

en: User
nl: Gebruiker

en: Roles
nl: Rollen

en: Referrer
nl: Doorverwijzer

en: Last
nl: Laatste

en: IP Address
nl: IP-adres

en: Flag
nl: Vlag

en: User page
nl: Profielpagina

en: flag
nl: vlag

en: rules
nl: regels
