User Referral (7.x-1.0-beta2) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Time
pt: Hora

en: User
pt: Utilizador

en: Host
pt: Servidor

en: Roles
pt: Grupos de utilizador

en: Details
pt: Detalhes

en: referral
pt: referência

en: Referrer
pt: Referência

en: Last
pt: Último

en: IP Address
pt: Endereço de IP

en: Flag
pt: Sinalizar

en: User page
pt: Página do utilizador

en: details
pt: Detalhes

en: flag
pt: marcador

en: rules
pt: regras
