User Referral (7.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Time
sk: Čas

en: User
sk: Používateľ

en: Host
sk: Hostiteľ

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Details
sk: Podrobnosti

en: No data.
sk: Žiadne údaje

en: Referrer
sk: Odkazovač

en: Last
sk: Posledné

en: IP Address
sk: IP adresa

en: User page
sk: Stránka používateľa

en: User Referral
sk: Odporúčanie používateľa

en: Your Referrals
sk: Vaše odporúčania

en: Referring User
sk: Odporúčajúci používateľ

en: # Unflagged
sk: Počet neoznačených

en: details
sk: podrobnosti

en: # Referred
sk: Počet odporúčaní

en: Last Referral
sk: Posledné odporúčanie
