User Referral (7.x-1.0-beta2) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Time
ta: நேரம்

en: User
ta: பயனர்

en: Host
ta: புரவலன்

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Details
ta: விவரங்கள்

en: Referrer
ta: சுட்டியவர்

en: IP Address
ta: ஐபி முகவரி

en: details
ta: விபரம்
