User Referral (7.x-1.0-beta2) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Time
tr: Zaman

en: User
tr: Kullanıcı

en: Host
tr: Sunucu

en: Roles
tr: Roller

en: Details
tr: Ayrıntılar

en: No data.
tr: Henüz yok.

en: Referrer
tr: Yönlendiren

en: Last
tr: Son

en: IP Address
tr: IP Adresi

en: Flag
tr: İşaretle

en: Your Referrals
tr: Referanslarınız

en: Your referral link
tr: Referans bağlantınız

en: Referrals
tr: Referanslar

en: View users you have referred
tr: Sizin referansınızla üye olan kullanıcıları görüntüleyin

en: details
tr: ayrıntılar

en: flag
tr: işaret

en: rules
tr: kurallar

en: Referrals summary
tr: Referanslar genel görünüm
