User Referral (7.x-1.0-beta4) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Time
bg: Време

en: User
bg: Потребител

en: Host
bg: Хост

en: Roles
bg: Роли

en: Details
bg: Детайли

en: Referrer
bg: URL референт

en: Flag
bg: Информирай

en: details
bg: детайли
