User Referral (7.x-1.0-beta4) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Time
ca: Hora

en: User
ca: Usuari

en: Host
ca: Servidor

en: Roles
ca: Rols

en: Details
ca: Detalls

en: Referrer
ca: Referència

en: Last
ca: Darrer

en: IP Address
ca: Adreça IP

en: Flag
ca: Bandera

en: User page
ca: Pàgina d'usuari

en: details
ca: detalls
