User Referral (7.x-1.0-beta4) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Time
dz: དུས་ཚོད།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Host
dz: ཧོསཊི།

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Details
dz: རྒྱས་བཤད་ཚུ་

en: Referrer
dz: གཞི་བསྟུན།

en: details
dz: རྒྱས་བཤད་ཚུ་
