User Referral (7.x-1.0-beta4) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Time
el: Ώρα

en: User
el: Χρήστης

en: Host
el: Υπολογιστής βάσης

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Details
el: Λεπτομέρειες

en: Referrer
el: Παραπέμφθηκε από

en: Last
el: Τελευταίο

en: IP Address
el: Διεύθυνση IP

en: details
el: λεπτομέρειες

en: flag
el: σημαία
