User Referral (7.x-1.0-beta4) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Time
eo: Tempo

en: User
eo: Uzanto

en: Host
eo: Gastiganto

en: Roles
eo: Roloj

en: Details
eo: Detaloj

en: Referrer
eo: Referantoj

en: details
eo: detaloj
