User Referral (7.x-1.0-beta4) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Time
fi: Aika

en: User
fi: Käyttäjä

en: Host
fi: Isäntä

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Details
fi: Yksityiskohdat

en: Referrer
fi: Viittaaja

en: Last
fi: Viimeinen

en: IP Address
fi: IP-osoite

en: Flag
fi: Lippu

en: User page
fi: Käyttäjäsivu

en: details
fi: yksityiskohdat

en: flag
fi: lippu

en: rules
fi: säännöt
