User Referral (7.x-1.0-beta4) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Time
hi: समय

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Host
hi: होस्ट

en: Roles
hi: भूमिका

en: Details
hi: विस्तृत सूचना

en: Referrer
hi: अनुरोधक

en: Last
hi: अंतिम

en: IP Address
hi: IP पता

en: details
hi: विस्तृत सूचना

en: URI
hi: यूआरआइ
