User Referral (7.x-1.0-beta4) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Time
km: ពេលវេលា

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Host
km: ម៉ាស៊ីន

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Details
km: សេចក្ដី​លម្អិត

en: Referrer
km: ភាគី​យោង

en: IP Address
km: អាសយ​ដ្ឋាន​ IP

en: details
km: សេចក្ដី​លម្អិត
