User Referral (7.x-1.0-beta4) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Time
kn: ಸಮಯ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Host
kn: ಅತಿಥೇಯ

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Details
kn: ವಿವರಣೆಗಳು

en: Last
kn: ಕೊನೆಯ

en: IP Address
kn: IP ವಿಳಾಸ

en: details
kn: ವಿವರಗಳು
