User Referral (7.x-1.0-beta4) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Time
lt: Laikas

en: User
lt: Narys

en: Host
lt: Serveris

en: Roles
lt: Rolės

en: Details
lt: Išsamiai

en: Last
lt: Paskutinis

en: IP Address
lt: IP Adresas

en: Flag
lt: Pažymėti

en: details
lt: smulkiau
