User Referral (7.x-1.0-beta4) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Time
lv: Laiks

en: User
lv: Lietotājs

en: Host
lv: Serveris

en: Roles
lv: Lomas

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: Referrer
lv: Atsaukties uz

en: Last
lv: Pēdējā

en: IP Address
lv: IP adrese

en: User page
lv: Lietotāja lapa

en: details
lv: detaļas
