User Referral (7.x-1.0-beta4) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Time
mn: Цаг

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Referrer
mn: Хандагч

en: IP Address
mn: Интернэт протоколын хаяг
