User Referral (7.x-1.0-beta4) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Time
ro: Ora

en: User
ro: Utilizator

en: Host
ro: Gazdă

en: Roles
ro: Roluri

en: Details
ro: Detalii

en: Referrer
ro: Referinţă

en: Last
ro: Ultimul

en: IP Address
ro: Adresă IP

en: Flag
ro: Semnalizare

en: details
ro: detalii

en: flag
ro: marcaj

en: URI
ro: URL
