User Referral (7.x-1.0-beta4) - en to ru translation catalogue (33 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: Time
ru: Время

en: User
ru: Пользователь

en: Host
ru: Хост

en: Roles
ru: Роли

en: Details
ru: Подробности

en: No data.
ru: Нет данных.

en: Referrer
ru: Источник отсылки

en: Last
ru: Последний

en: IP Address
ru: IP-адрес

en: Flag
ru: Пометить флагом

en: User page
ru: Пользовательская страница

en: Referrals page
ru: Страница рефералов

en: Settings for the User Referral module.
ru: Настройки модуля User Referral

en: Your Referrals
ru: Мои рефералы

en: Referral link type
ru: Тип реферальной ссылки

en: Select the way you want the referral link to be shown.
ru: Выберите каким способом должна отображаться реферальная ссылка.

en: INSERT of referral data failed.
ru: Вставка реферальных данных неудалась.

en: Your referral link
ru: Ваша реферальная ссылка

en: Referrals
ru: Рефералы

en: View users you have referred
ru: Просмотр пользователей, которые являются вашими рефералами

en: Referral link
ru: Реферальная ссылка

en: Register to this site using my referral link
ru: Зарегистрируйтесь на этом сайте используя мою реферальную ссылку

en: Top referring users
ru: Топ пользователей реферов.

en: Your referral link:
ru: Ваша реферальная ссылка:

en: Referring User
ru: Пользователь реферал

en: # Unflagged
ru: # Не отмеченные

en: details
ru: подробности

en: flag
ru: отметить

en: Unflagged referral users with roles for: @user
ru: Не отмеченные  реферальные пользователи с ролью:

en: # Referred
ru: # Рефералы

en: Last Referral
ru: Последний реферал

en: rules
ru: правила
