User Referral (7.x-1.0-beta4) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: Time
sq: Ora

en: User
sq: Përdoruesi

en: Roles
sq: Rolet

en: Details
sq: Hollësi

en: Referrer
sq: Referues

en: details
sq: hollësi
