User Referral (7.x-1.0-beta4) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Time
sv: Tid

en: User
sv: Användare

en: Host
sv: Värd

en: Roles
sv: Roller

en: Details
sv: Detaljer

en: No data.
sv: Ingen data

en: Referrer
sv: Hänvisad från

en: Last
sv: Sista

en: IP Address
sv: IP-adress

en: Flag
sv: Flagga

en: details
sv: detaljer

en: rules
sv: regler
