User Referral (7.x-1.0-beta4) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Time
te: సమయం

en: User
te: వాడుకరి

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Details
te: వివరాలు

en: IP Address
te: ఐపీ చిరునామా

en: details
te: వివరాలు
