User Referral (7.x-1.0-beta4) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Time
id: Waktu

en: User
id: Pengguna

en: Roles
id: Peran

en: Details
id: Rincian

en: Referrer
id: Dirujuk oleh

en: Last
id: Terakhir

en: IP Address
id: Alamat IP

en: details
id: detil
