User Referral (7.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ur: معاملات

en: Time
ur: وقت

en: User
ur: صارف

en: Roles
ur: رولز

en: Details
ur: تفصیلات
