Reform (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Help text
ar: نص المساعدة

en: Label
ar: التسمية

en: Maximum length
ar: أقصى طول

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
ar: عنوان بريد إلكتروني صحيح. سيتم إرسال كل رسائل النظام إلى هذا العنوان. سيتم إخفاء هذا العنوان البريدي و لن يستخدم إلا في حال رغبتك في استلام كلمة مرور جديدة، أو في حال رغبتك في استقبال بعض الأخبار و التنبيهات عبر البريد الإلكتروني.

en: Enter your @s username.
ar: أدخل اسم مستخدم @s الخاص بك.

en: Enter the password that accompanies your username.
ar: أدخل كلمة المرور المصاحبة لاسم مستخدمك.
