Reform (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Help text
bg: Помощен текст

en: Label
bg: Заглавие

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
bg: Валиден имейл адрес. Всички имейли от системата ще бъдат изпращани на този адрес. Този имейл няма да бъде публично показван и ще бъде използван само ако желаете да получите нова парола или някои новини и служебна информация.

en: Enter your @s username.
bg: Въведете Вашето @s потребителско име.

en: Enter the password that accompanies your username.
bg: Въведете паролата, която съответства на Вашето потребителско име.
