Reform (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Help text
fi: Ohjeteksti

en: Label
fi: Tunnus

en: Maximum length
fi: Suurin pituus

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
fi: Kelvollinen sähköpostiosoite. Järjestelmän sinulle lähettämät sähköpostit menevät tähän osoitteeseen. Osoitetta ei julkisteta ja sitä käytetään vain, jos tahdot tilata uuden salasanan, tai jos haluat saada tiettyjä uutisia tai ilmoituksia sähköpostitse.

en: Enter your @s username.
fi: Syötä käyttäjätunnuksesi sivustolle @s.

en: Enter the password that accompanies your username.
fi: Syötä tunnuksesi salasana.
