Reform (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Help text
gl: Texto de axuda

en: Label
gl: Etiqueta

en: Maximum length
gl: Lonxitude máxima

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
gl: Un enderezo de correo-e correcto. Todos os correos do sistema envíanse a este enderezo. O enderezo de correo-e non é público e só se utiliza se quere recibir un contrasinal novo ou se quere recibir noticias ou notificacións por correo-e.

en: Enter your @s username.
gl: Insira o seu @s nome de usuario

en: Enter the password that accompanies your username.
gl: Escriba o contrasinal asignado ao seu nome de usuario.
